Drzwi zewnetrzne
Just another WordPress site

Budownictwo wczoraj i dzis : Dom KE12 / SoHo Architektur

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Rainer Retzlaff Architekci: SoHo Architektur Lokalizacja: Memmingen, Niemcy Zespół projektowy: Alexander Nägele Rok budowy: 2010 Zdjęcia: Rainer Retzlaff + 13 Położone w południowej części zabytkowego centrum Memmingen, Soho Architekci zbudowali dom miejski z dwoma mieszkaniami.
Zaprojektowany jako.
Trzy okienkowy dom.
jego pojawienie się w kierunku przestrzeni ulicy reprezentuje typowy wizerunek kamienicy.
Zabezpieczenie dachu mansardowego, poziomu strukturalnego i śladu dawnego budynku zostały przyjęte i dostosowane do dzisiejszych wymagań.
Przerywana fasada, w której znajduje się zasypka szczytowa na podłogę, interpretuje w czysty sposób historyczne tematy dekoracji i formy.
Każda jednostka ma własny dostęp z ulicy Kempter, a każda z nich przechodzi przez cztery kondygnacje od parteru do kondygnacji na poddaszu.
.
Rainer Retzlaff Układ schodków typu dogleg pośrodku budynku umożliwia poprzez strefę dostępu powiązanie dwóch jednostek zarówno z publiczną ulicą Kempter, jak iz prywatnym dziedzińcem na zachodzie.
Od drugiego piętra pokoje dodatkowo orientują się na północ i odpowiednio na południe.
.
Rainer Retzlaff W ten sposób powstaje wielopłaszczyznowe i elastyczne środowisko mieszkalne z ogrodem, tarasem i tarasem na dachu, który oferuje wiele udogodnień mieszkalnych, ale w samym środku miasta.
.
Rainer Retzlaff
[przypisy: wienerberger cennik, producenci styropianu, perlitobeton ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: perlitobeton producenci styropianu wienerberger cennik